Годишњица убиства у кафићу „Панда“ у Пећи

НСПМ

Пре 27 година, у кафићу „Панда“ у Пећи, двојица маскираних нападача убила су шест српских младића – пет средњошколаца и једног студента.

Двојица маскираних убица упала су у кафић „Панда“ и усмртили пет средњошколаца и једног студента, 14. децембра 1998. године.

Убијени су Иван Обрадовић, Зоран Станојевић, Вукота Гвозденовић, Светислав Ристић, Иван Радевић и Драган Трифовић. У терористичком нападу, рафалном паљбом, испаљено је око 60 метака.

Одговора на питање ко је и зашто пуцао у „Панди“ и даље нема.

Истрага о том злочину је покренута 12. маја 2016. у Тужилаштву за организовани криминал у Београду.

Извор: РТС

Related posts

Ђурђевић Стаменковски: Закон родитељ-неговатељ не суспендује ниједно постојеће право, накнада ће расти сваког 1. марта

Трећи талас напада САД на Иран, погођено 140 циљева; Техеран узвратио у Јордану, Кувајту и Бахреину

Аргентина са играчем више победила Швајцарску после продужетака, следе Енглези

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније