Група Срба са Косова наставила пут ка Новом Саду

Срби са Косова, који већ пети дан пешаче ка Новом Саду на велики народни скуп против блокада, кренули су рано јутрос из Горњег Милановца, где им се у колони придружила и група Милановчана.

Пешаке је испратио председник општине Горњи Милановац Дејан Ковачевић, пожелевши им срећан пут и успешан завршетак овог симболичног подухвата.

Следећа станица на њиховом путу је Љиг.

Извор: ТВ Мост

Related posts

Линта:Настављају се напади на културну баштину Срба у Федерацији БиХ

Фудбалери Португала убедљиви против Узбекистана, Роналдо са два гола ушао у историју

Мађарска одложила кључни корак за чланство Украјине и Молдавије у ЕУ

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније