„Србијавоз“: Привремено обустaвљен саобраћај због пријава о експлозивним направама

Србијавоз

Због анонимне дојаве да су на свим возовима и пругама постављене експлозивне направе „Србијавоз“ обавештава да је привремено обустављен саобраћај свих возова.

„Србијавоз“ а. д. обавештава кориснике услуга да је примила позив који је садржао анонимну дојаву да су на свим возовима и пругама постављене експлозивне направе.

„Принуђени смо да привремено обуставимо саобраћај свих возова у циљу заштите живота путника и посада возова“, обавештавају у саопштењу.

Акционарско друштво за железнички превоз путника „Србијавоз“ наводи да интензивно сарађују са Министарством унутрашњих послова на разрешењу настале ситуације.

Извор: Србијавоз

Related posts

Алимпијевић одредио списак, Јокић предводи кошаркаше Србије против Швајцарске и БиХ

Споразум САД и Ирана предвиђа фонд од 300 милијарди долара за обнову; Трамп негирао

Минстарство просвете: Мала матура је и званично завршена; Процедура протекла регуларно

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније