Нетанјаху: Израел ће остварити све циљеве рата у Гази

АП

Израел ће остварити све циљеве рата у Гази које је зацртао, изјавио је данас премијер те земље Бењамин Нетанјаху.

Говорећи на државној церемонији за пале војнике током двогодишњег сукоба са милитантном групом Хамас, Нетамкаху је рекао и да су непријатељи Израела научили да ће свако ко дигне руку против њега платити високу цену, преноси Ројтерс.

Званична државна церемонија за пале израелске војнике током рата у Гази, и током напада палестинског милитантог покрета Хамас на југ Израела у октобру 2023. године, одржава се на војном гробљу Херцл у Јерусалиму, а њој присуствују и израелски председник Исак Херцог, шефови безбедносних агенција и други високи званичници.

Извор: Танјуг

Related posts

Четврта Летња школа „Косовско Поморавље“ окупила у Штрпцу децу из свих српских средина

На сеоској сали у Резали компанија „Ибар-Лепенац“ мештанима оставила захтев за „ослобађање имовине“

Одлука о привременој забрани извоза нафте и нафтних деривата продужена до 31. августа

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније