Перформанс чланова Омладине Српске листе испред општина Северна Митровица, Звечан, Зубин Поток и Лепосавић

ТВ Мост

Чланови Омладине Српске листе данас су испред општина Северна Митровица, Звечан, Зубин Поток и Лепосавић извели перформанс.

Они су овом приликом носећи велике сатове упутили поруку да је, како кажу, “лажним градоначелницима и њиховим послушницима” одзвонило и да ће овим општинама управљати часни и одговорни, прави Срби који ће водити рачуна о својим грађанима.

Сатове су оставили испред зграда општина.

Извор: ТВ Мост

Related posts

Фудбалери Колумбије савладали ДР Конго и обезбедили нокаут фазу на СП

Скупштина Србије наставља ванредно заседање

Филипине погодио низ земљотреса, најснажнији 5,0 степени

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније