Влада Србије констатовала истек мандата Игора Поповића

Канцеларија за КиМ

Игор Поповић не обавља више функцију в. д. помоћника директора Канцеларије за Косово и Метохију услед истека мандата, потврдили су из ове институције за Косово онлајн.

Како су прецизирали, Поповићу је мандат истекао 13. августа и на последњој седници Владе Србије је констатован престанак његове дужности в.д. помоћника директора.

Извор: Косово онлајн

Related posts

Боксери Црвене звезде освојили титулу шампиона Србије

Фудбалери Шпаније убедљиво победили Саудијску Арабију на Светском првенству

Мање војника КФОР-а на Косову – шта стоји иза одлуке НАТО-а

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније