Шеф Хезболаха: Нема живота у Либану ако се влада суочи са нама

Танјуг/АП

Заменик лидера Хезболаха Наим Касем упозорио је данас либанску владу да „нема живота у Либану“ ако се одлуче на конфронтацију са том милитантном групом.

Говорећи у Бејруту, Касем је рекао да су Хезболах и њихов савезник, шиитски покрет Амал, привремено одустали од планираних уличних протеста против плана за разоружање милиција који подржавају Сједињене Америчке Државе, јер још увек верују да постоји простор за дијалог са владом, пренео је Ројтерс.

Такође је рекао да би будући протести могли да буду усмерени ка америчкој амбасади у Либану.

Извор: Танјуг

Related posts

Рекордне врућине широм Европе – од водених топова у Берлину до пресушивања реке По у Италији

Биланс жртава у Венецуели премашио 1.400 – потрага за хиљадама несталих, беба спасена из рушевина; број несталих након земљотреса премашио 55.000

Вучић: Поносан на наш народ, заједно можемо све; Косово је саствни део Србије, увек смо спремни за разговор, али никада о томе коме припада КиМ

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније