Ватерполисти Србије победили Шпанију на ,,Бену купу“ у Будимпешти

ВСС

Ватерполо репрезентација Србије победила је селекцију Шпаније резултатом 12:11 (3:2, 1:3, 4:3, 4:3) на ,,Бену купу“ у Будимпешти.

Најефикаснији у репрезентацији Србије био је Милош Ћук са шест голова, док је Душан Мандић постигао три.

У селекцији Шпаније истакао се Бернат Санахуја са три гола, а Унаи Биел је постигао два.

Репрезентације су се смењивале у вођству током целе утакмице, а победу Србији донео је Ћук голом у последњим тренуцима меча.

Ватерполисти Србије ће сутра од 10.15 часова играти против Мађарске у последњој утакмици на ,,Бену купу“.

Извор: Танјуг

 

Related posts

Вучић: Поносан на наш народ, заједно можемо све; Косово је саствни део Србије, увек смо спремни за разговор, али никада о томе коме припада КиМ

Књижевни час одржан испред Цркве Покрова Пресвете Богородице у Бабином мост

Почео главни програм скупа „Србија једна породица“ испред Дома Народне Скупштине у Београду – поруке слоге, јединства и заједничких циљева

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније