Лето почиње сутра у 04.42 часа

Лето почиње сутра у 04.42 сата за становнике северне хемисфере, саопштило је данас Астрономско друштво „Руђер Бошковић“.

 Како се наводи, истовремено за становнике јужне Земљине полулопте почиње зима.

На дан почетка лета, Сунце у Београду изаћи ће у 04.52, а заћи ће у 20.27, што значи да ће обданица трајати 15,36 сати, а ноћ осам сати и 24 минута.

Извор: Танјуг

Related posts

Српска листа о хапшењима на Газиместану: Покушај застрашивања и доказ репресије режима у Приштини

Канцеларија за КиМ: Куртијева полиција спровела нецивилизацијски акт насиља

Одата пошта кнезу Лазару на Прилепцу, његовом родном месту

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније