Влада Србије помно прати дешавања у Израелу, део држављана Србије успешно евакуисан

Влада Србије

Влада Републике Србије саопштила је  да помно прати и предузима све неопходне мере ради обезбеђивања безбедности држављана Србије који се тренутно налазе у Израелу и Ирану.

Премијер проф. др Ђуро Мацут, који је у сталној комуникацији са министром спољних послова Марком Ђурићем, саопштио је да је у овом тренутку један део наших држављана, који су боравили у Израелу, успешно евакуисан, наводи се у саопштењу.

Додаје се да Влада Републике Србије наставља са спровођењем даљих мера како би преостало грађанство Србије, које се још увек налазе у погођеним подручјима, било безбедно евакуисано.

Извор: Танјуг

Related posts

Миловић: Шест година владавине Куртија свело се на хапшење и протеривање Срба

Марковић: РХЕ „Бајина Башта“ један од значајнијих ресурса српског електроенергетског система

У Прањанима отворен 8. Сабор виолиниста, Селаковић: Народ чини његова култура

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније