Реми фудбалера Чукаричког и Железничара у последњем колу Суперлиге Србије

Фудбалери Чукаричког и Железничара из Панчева одиграли су у Београду нерешено 2:2 у мечу последњег кола плеј-аута Суперлиге Србије.

Железничар је повео 2:0 головима Стефана Цветковића у 22. и Бранислава Кнежевића у 31. минуту.

Урош Миладиновић је у 42. минуту погодио за 2:1, а коначан резултат поставио је Вељко Радосављевић у 66. минуту.

Чукарички је сезону завршио на првом месту плеј-аут табеле Суперлиге Србије са 49 бодова, а Железничар је другопласирани са истим бројем бодова.

Извор: Танјуг

Related posts

Српска листа о хапшењима на Газиместану: Покушај застрашивања и доказ репресије режима у Приштини

Канцеларија за КиМ: Куртијева полиција спровела нецивилизацијски акт насиља

Одата пошта кнезу Лазару на Прилепцу, његовом родном месту

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније