Ђоковић окончао сарадњу са Ендијем Маријем

Profimedia

Најбољи српски тенисер Новак Ђоковић саопштио је данас да је завршио сарадњу са британским тенисером Ендијем Маријем.

„Хвала, тренеру Енди, на свом напорном раду, забави и подршци у последњих шест месеци на и ван терена. Заиста сам уживао у продубљивању нашег пријатељства заједно“, написао је Ђоковић на друштвеним мрежама.

Извор: Танјуг

Related posts

Европски савет продужио економске санкције Русији за годину дана

Свечано отворена изложба „Видовдан 2026“, добитник награде “Лонгин” – Јошкин Шкиљан, а најуспешнији млади учесник колоније Стефан Бошкоћевић

Заменик команданта КФОР-а разговарао са председником Општине Грачаница

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније