Модни студио „Артис“ из Северне Митровице спрема креације за изложбу у Кану

ТВ Мост

Модни  студио „Артис“ у Северној  Митровици , успешно ради више од деценије, а последњих пар година, у овом атељеу могу се купити оригиналне свечане хаљине по мери и жељи муштерија. Тренутно се у овом студију припремају нове колекције које ће бити изложене  у Кану током филмског фестивала.

Када је, још као девојчица, први пут села за шиваћом машином  Весна је заволела кројачки занат а та љубав и даље траје. Мала кројачка радионица прерасла је у модни студио.

„Почела сам ово да радим као хоби и радим, практично, од детињства. Од првог разреда основне школе радим за машином. Професионално, могу рећи да се бавим последњих десет година, имам свој студио, имам раднике, редовне поруџбине…“, рекла је Весна Танић Ивковић и додала да је посао последње три године у успону.

ТВ Мост

Весна тренутно припрема нову колекцију која ће бити изложена у Кану.

Инспирацију, како каже, највише проналази у деци а рођење првог сина била је почетна енергија за стварање.

„Тада смо одрадили прелепу колекцију, изложили смо је у Београду у хотелу „Москва“ а ове године правимо још једну колекцију, изложићемо је у мају у Француској, у Кану“, истакла је ова модна уметница.

ТВ Мост

Свечане хаљине је нешто што припаднице лепшег пола могу наћи у Веснином студију али и наручити да им се изради по жељи и мери. Веснин асортиман и понуда подразумевају хаљине за све прилике –  од свечаних и уникатних до матурских хаљина и венчаница.

ТВ Мост

Када је реч о материјалима од којих Весна прави хаљине, каже да их набавља широм Србије.

Весна је позвала све заинтересоване особе које су вољне да раде и уче да се јаве у модни студио „Артис“ и чак остваре своје жеље уколико је кројачки посао нешто у чему уживају.

За све оне који воле лепу и квалитетну гардеробу вест да до краја јануара у Модном студију „Артис“ сви модели су на попусту од 50 одсто.

Извор: ТВ Мост

Related posts

Ђедовић: Интензивиран рад на пројекту гасне електране код Ниша, капацитет важан за Србију

Женска кадетска кошаркашка репрезентација Србије победила Румунију на старту ЕП

Ухапшен на Батровцима због сумње на ратни злочин над цивилима на Косову

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније