СПС за наставак коалиције са СНС, Дачић: Држава изнад партијских и личних интереса

Танјуг

Главни одбор Социјалистичке партије Србије подржао је на данашњој седници одлуку Председништва о наставку коалиције са Српском напредном странком и председником Александром Вучићем, а председник СПС-а Ивица Дачић истакао је да је држава изнад свих појединачних и партијских интереса.

Дачић је, како је саопштено, рекао и да ће Социјалистичка партија Србије дати одлучујући допринос миру, стабилности и развоју Србије.

Нагласио је да се кључ свега, када смо као народ пред изазовом, налази на државном грбу и његовој јасној поруци „Само слога Србина спасава“.

У наредном периоду, како се наводи, задатак Партије биће јачање њеног идентитета као државотворне и изворне странке левице, као и програмске, кадровске и организационе реформе.

Коалиција Српске напредне странке и Социјалистичке партије Србије показала је сву своју вредност у претходним годинама и она је у најбољем интересу грађана Србије, додаје се у саопштењу СПС-а.

Извор: Танјуг

Related posts

Пањако: Сви путници у комбију који је учествовао у удесу у Црној Гори српски држављани

Свечаном академијом обележена градска слава Општине Звечан; Терзић: Звечан је симбол борбе српског народа за национално достојанство

Италијански тенисер Јаник Синер одбранио титулу на Вимблдону

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније