МУП: Ухапшен мушкарац који је претио да ће бомбама разнети Председништво

Танјуг

Припадници Министарства унутрашњих послова у Београду ухапсили су и довели у службене просторије В. Б. (53), који је данас око 12.45 часова, на углу улица Кнеза Милоша и Булевара Краља Александра, рекао редарима да код себе има две бомбе и да жели да разнесе зграду Председништва.

Како се наводи у саопштењу МУП-а, прегледом лица нису пронађене експлозивне направе.

Полиција у сарадњи са надлежним тужилаштвом наставља даљи рад на утврђивању свих чињеница и околности овог догађаја.

Извор: Танјуг

Related posts

Вучић: Поносан на наш народ, заједно можемо све; Косово је саствни део Србије, увек смо спремни за разговор, али никада о томе коме припада КиМ

Књижевни час одржан испред Цркве Покрова Пресвете Богородице у Бабином мост

Почео главни програм скупа „Србија једна породица“ испред Дома Народне Скупштине у Београду – поруке слоге, јединства и заједничких циљева

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније