Састанак Вучевића и Додика у Бањалуци

Танјуг

Председник Владе Србије Милош Вучевић састао се у Бањалуци, где борави у једнодневној посети, са председником Републике Српске Милорадом Додиком.

Састанак је почео нешто после 10 часова у Палати Републике, а присуствује и премијер Српске Радован Вишковић, са којим је Вучевић претходно састао.

Након састанка Вучевића и Додика предвиђена је конференција за медије.

Извор: Танјуг

Related posts

Путин: Русија изложена притиску без преседана – одговориће на све изазове и сачувати суверенитет

Вучевић: Међународна заједница хитно да реагује на континуирано угњетавање Срба

УНС: Неприхватљив однос косовске полиције према српским новинарима на Газиместану

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније