Брнабић честитала Божић

Танјуг

Председница Народне скупштине Републике Србије Ана Брнабић честитала је данас Божић патријарху Српске православне цркве Порфирију и свим верницима који овај празник обележавају по јулијанском календару.

„У име Народне скупштине Републике Србије и своје лично, свим православним верницима желим срећан Божић“, поручила је Брнабић, наводи се у саопштењу прес службе Народне Скупштине.

Пожелела је и да овај најрадоснији хришћански празник донесе здравље, љубав и слогу, а Србији мир, стабилност и даљи просперитет.

„Мир Божји, Христос се роди“, наводи се у честитки.

Извор: Танјуг

Related posts

Променљиво облачно уз могуће пљускове и грмљавину

Боксери Црвене звезде освојили титулу шампиона Србије

Фудбалери Шпаније убедљиво победили Саудијску Арабију на Светском првенству

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније