Вучевић се састао са представницима УО Немачко-српске привредне коморе

Инстаграм/Милош Вучевић

Премијер Србије Милош Вучевић састао се данас са представницима Управног одбора Немачко-српске привредне коморе.

„Добар састанак са представницима Управног одбора Немачко-српске привредне коморе“, објавио је Вучевић на Инстаграму.

Састанку је присуствовала и министарка привреде Адријана Месаровић.

Извор: Танјуг

Related posts

Мацут са званичником УН: Србија цени улогу Унмика у заштити Срба, али има простора за активније деловање

Ђурић о учешћу на заседању ОАД: Борба за КиМ наставља се на свим меридијанима

У организацији удружења “Мир, слога, стабилност” деца са Косова, из централне Србије и региона други дан у обиласку православних светиња у Охриду

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније