Станивуковићу се на данашњем протесту придружио и градоначелник Бијељине

Танјуг

Испред Народне скупштине Републике Српске у току је нови протест у организацији градоначелника Драшка Станивуковића, због Предлога измене Закона о буџетском систему.

Према том предлогу предвиђено је да Бањалука и Бијељина делом прихода од ПДВ-а финансирају неразвијене локалне заједнице.

Протесту у Бањалуци данас су се придружили и грађани Бијељине. Они носе транспарент на којем пише „Тражимо само оно што је наше“.

Присутни су и опозициони посланици у парламенту српске.

Извор: Танјуг

Related posts

Ђурић у Панами са шефом дипломатије Сент Винсента и Гренадина, Захвалност на подршци нашим најважнијим националним питањима

Трамп: Иран прави веома велике уступке, видећемо шта ће се догодити

Културно-уметнички програм “У сусрет Видовдану” сутра од 19 часова на Тргу браће Милић

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније