Председник Републике Српске Милорад Додик хоспитализован у Београду

Танјуг

Председник Републике Српске Милорад Додик због акутних болова прегледан је данас у послеподневним часовима у Београду, након чега је хоспитализован.

Према првој дијагнози, након потребних припрема следи оперативни захват на једњаку и желуцу председника Додика.

О здравственом стању председника Републике Српске јавност ће бити благовремено обавештена, саопштено је из Кабинета председника РС.

Извор: Танјуг

Related posts

ОФАК продужио рок за преговоре о продаји имовине Лукоила до 25. јула

Цена дизела остаје непромењена, бензин скупљи за два динара

Ђоковић игра против Кинеза Јибинг Вуа у првом колу Вимблдона

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније