Више од 1.000 корисника остало је без струје у Харковској области

ЕПА / ЕФЕ

Више од 1.000 корисника остало је без струје у Харковској области због руских напада, рекао је регионални гувернер Олег Синегубов.

Он је навео да су у Боривском региону у Харковској области Руси напали инфраструктуру приликом чега је оштећен гасовод и трансформатор, преноси Укринформ.

Према његовим речима, радови на обнови снабдевање гасом и струјом почеће чим престане гранатирање.

Како је пренео Укринформ, руске снаге су данас напале три насеља и оштетили стамбене објекте.

Извор: Танјуг

Related posts

Отварање изложбе радова са Ликовне колоније „Видовдан 2026” и додела награда 25. јуна у Грачаници

Канцеларија за КиМ: Отмица радника површинског копа Белаћевац увод у масовно насиље над српским и другим неалбанским цивилима

Ељези: ЦИК ће објавити коначне резултате избора након што жалбе буду размотрене

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније