Адријана Вилагош освојила сребро у бацању копља у финалу Дијамантске лиге

АП

Српска атлетичарка Адриана Вилагош освојила је друго место у бацању копља у финалу Дијамантске лиге у Бриселу.

Вилагош је у последњој серији остварила најбољи резултат (65, 23), на кратко преузела прво место, али је олимпијска шампионка Јапанка Харука Китагучи ,,узвратила“ и најбољим резултатом у сезони (66,13) освојила прво место и златну медаљу.

Извор: Танјуг

Related posts

Треће Видовданско казивање поезије: Стихови посвећени отаџбини, вери, љубави и човеку

СЗО: Више од 1.300 људи умрло током топлотног таласа који је погодио Европу

Лазић: Приведене особе пуштене из притвора, против њих се воде прекршајни поступци

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније