Лешак: Курти и Свечља положили камен темељац нове полицијске станице

ТВ Мост

Премијер приштинских институција Аљбин Курти и министар полиције Џељаљ Свечља положили су камен темељац за нову полицијску станицу у Лешку.

Нова полицијска страница би требало да буде изграђена на месту где је била стара која је предвиђена за рушење.

 

ТВ Мост

 

Након одласка Куртија и Свечље почело је рушење старе полицијске станице.

Извор: ТВ Мост

 

Related posts

Косово уочи Видовдана – Срби поручују да чувају достојанство, понос и право на опстајање

Рекордне врућине широм Европе – од водених топова у Берлину до пресушивања реке По у Италији

Биланс жртава у Венецуели премашио 1.400 – потрага за хиљадама несталих, беба спасена из рушевина; број несталих након земљотреса премашио 55.000

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније