Кошаркаши Србије допутовали у Београд

Спортал

Кошаркашка репрезентације Србије допутовала је данас у Београд, након освојене бронзане медаље на Олимпијским играма у Паризу.

Кошаркаши Србије су освојили бронзану медаљу на ОИ у Паризу, пошто су јуче победили Немачку резултатом 93:83.

Златну медаљу освојила је селекција САД, која је савладала Француску 98:87.

Тим Србије је на ОИ у Паризу освојио пет медаља.

Извор: Танјуг

Related posts

Мештани Грачанице: Видовдан је окупљање и велика свечаност, морамо да га сачувамо

Зеленортска Острва у нокаут фази СП, Уругвај поразом од Шпаније завршио Мундијал

ЦИК данас објављује коначне резултате избора

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније