Злато за ФК Рудар: Генерација 2016. освојила турнир у Бачком Петровцу

ФК Рудар

Генерација малишана 2016. ФК Рудар, из Косовске Митровице, освојила је злато на Видовданском турниру „Маглић“ у Бачком Петровцу.

Сјајни дечаци су током турнира низали само победе и у финалу су савладали екипу домаћина ФК Маглић са 0:1.

Поред злата, награда за фер-плеј играча отишла је, такође, овом клубу, као и награда за најбољег играча турнира, коју је освојио Хасан Радончић.

Екипа у саставу Спасић, Радончић, Трајковић, Радовановић, Михајловић М.,  Ћамиловић, Михајловић Д., Сузић, Танасковић Д., Танасковић В., Јанићијевић, добила је и комплет дресова.

Генерација 2015. заустављена је у четвртфиналу од екипе Црвене Звезде, док је генерација 2013. освојила сребро.

Петлићи из генерације 2011/12 данас ће се састати са екипама из Србије, Хрватске, Словачке и Босне и Херцеговине.

Извор: Радио Контакт Плус

 

Related posts

Изложба „Јасеновац, сећање и опомена“ отворена у Европском парламенту у Стразбуру

У Европској кући отворена изложба „АНА“ посвећена Александри Неговановић

Против Кола Алена подигнута оптужница за покушај убиства Доналда Трампа

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније