За ФК Рудар два сребра на турниру у Крагујевцу

ФК Рудар

Малишани ФК Рудар из Косовске Митровице, освојили су две сребрне медаље на турниру „Марјан Кнић“ одржаном у Крагујевцу.

У питању су генерације 2013. и 2015/2016. годиште.

На овом турниру, први пут је учествовала и генерација 2017. и млађи.

„Нису стигли до полуфинала јер су одиграли три нерешена меча, где им је фалио један гол за полуфинале“, наводе из ФК Рудар.

Наредни изазов за све млађе генерације митровичког клуба је турнир у Пожаревцу ове седмице.

Извор: Радио Контакт плус

Related posts

Јевтић упутио писмо америчким званичницима: Директно кршење темељне вредности слободе и регионалне стабилности

Сутра коначни резултати расподеле ученика по средњим школама

Српска листа о хапшењима на Газиместану: Покушај застрашивања и доказ репресије режима у Приштини

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније