Ђоковић изгубио од Нардија у Индијан Велсу

АП

Српски тенисер Новак Ђоковић поражен је у трећем колу турнира у Индијан Велсу од Луке Нардија 2:1, по сетовима 6:4, 3:6, 6:3.

Италијан Лука Нарди, 123. тенисер света, у главни жреб првог мастерса у сезони доспео је као „срећни губитник“.

Лука Нарди ће у осмини финала играти против Американца Томија Пола.

Извор: Танјуг

Related posts

Биланс жртава у Венецуели премашио 1.400 – потрага за хиљадама несталих, беба спасена из рушевина; број несталих након земљотреса премашио 55.000

Вучић: Поносан на наш народ, заједно можемо све; Косово је саствни део Србије, увек смо спремни за разговор, али никада о томе коме припада КиМ

Књижевни час одржан испред Цркве Покрова Пресвете Богородице у Бабином мост

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније