Društvo

Sport

Sport

Mačković i Vasić u finalu EP

Srpski tandem u veslanju Martin Mačković i Miloš Vasić plasirali su se u finale Evropskog prvenstva  u Lucernu.Odlični dvojac, nakon kvalifikacija, prvo mesto zauzeo je i u svojoj polufinalnoj grupi.

Sport

Sport

Đoković lako protiv Karuza za osminu finala

Prvi teniser sveta Novak Đoković ubedljivom igrom savladao je Italijana Salvatorea Karuza 6:3, 6:3, 6:2 za plasman u osminu finala Rolan Garosa.

Sport

Sport

Krajinović ispustio Cicipasa, Lajović poražen od Zvereva

Srpski teniser Filip Krajinović nije uspeo da prođe u četvrto kolo Rolan Garosa, pošto je izgubio od Grka Stefanosa Cicipasa sa 7:5, 6:3, 6:7 (5:7), 7:6 (8:6). Lajović od 0:2 do 2:2, pa poražen od Zvereva.

Sport

Sport

Rejes poginuo u saobraćajnoj nesreći

Bivši fudbaler Real Madrida i španske reprezentacije Hose Antonio Rejes poginuo je danas u saobraćajnoj nesreći u Sevilji.

Sport

Sport

Đoković danas sa gotovo nepoznatim Karuzom, Lajović protiv Zvereva

Ponovo će Novak Đoković, i u 3. kolu, danas, na gotovo nepoznatog tenisera, Italijana Salvatorea Karuza (147). Meč počinje oko 13 časova.

Sport

Sport

Velika šteta - Đere izgubio od Nišikorija posle drame u pet setova!

Srpski teniser Laslo Đere poražen je u trećem kolu Rolan Garosa od Japanca Keija Nišikorija sa 3:2 u setovima (4:6, 7:6, 3:6, 6:4, 6:8). Njihov susret bio je najduži u dosadašnjem toku turnira.

Sport

Sport

Srbija ponovo prvak sveta u kuglanju

Seniorska reprezentacija Srbije u kuglanju odbranila je titulu prvaka sveta nakon što je u finalu Svetskog prvenstva u češkom gradu Rokicaniju savlada reprezentaciju Nemačke sa 6:2 (3976:3887).

Sport

Sport

Lajović bolji od Benšetrita, sledi Zverev

Srpski teniser Dušan Lajović plasirao se u treće kolo Rolan Garosa, pošto je danas savladao Francuza Eliota Benšetrita 6:3, 6:3, 6:4.