Društvo

Sport

Sport

Zvezda u finalu Kupa, Olanjinka za dva minuta rešio derbi protiv Partizana

Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se u finale Kupa Srbije, pošto su večeras na svom terenu u polufinalu pobedili Partizan rezultatom 2:0 (2:0).

Sport

Sport

Bitka "večitih" za finale Kupa: Zvezda dočekuje Partizan, poznati sastavi

Fudbaleri Crvene zvezde večeras od 19 sati u polufinalu Kupa Srbije dočekuju Partizan na stadionu "Rajko Mitić".

Sport

Sport

Nova epizoda večitog derbija u polufinalu Kupa Srbije

Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana igraće polufinale Kupa Srbije. Večiti derbi počinje u 19.00, na stadionu "Rajko Mitić".

Sport

Sport

Odbojkaši Partizana pobedili Zvezdu i izborili majstoricu

Odbojkaši Partizana savladali su Crvenu zvezdu rezultatom 3:2, u četvrtoj utakmici finalne serije plej-ofa Superlige i izborili majstoricu za titulu.

Sport

Sport

Devet medalja na EP u Beogradu za srpske bokserke

Srpske bokserke obezbedile su najmanje devet medalja na šampionatu Evrope u Beogradu, nakon što su u današnjim mečevima u hali ,,Aleksandar Nikolić" izborile plasman u polufinale.

Sport

Sport

Srpski teniser Hamad Međedović plasirao se u glavni žreb mastersa u Madridu

Srpski teniser Hamad Međedović plasirao se u glavni žreb mastersa u Madridu pošto je u finalu kvalifikacija savladao Argentinca Fransiska Komesanu rezultatom 2:0 (6:4, 6:1) za sat i šest minuta.

Sport

Sport

Srpske bokserke obezbedile još pet medalja na Evropskom prvenstvu u Beogradu

Srpske bokserke Sara Ćirković, Kristina Nađ Varga, Nina Radovanović, Dragana Jovanović i Anđela Branković obezbedile su najmanje bronzane medalje na Evropskom prvenstvu u Beogradu.

Sport

Sport

Srpski kik bokseri osvojili 12 medalja na Evropskom kupu u Plovdivu

Srpski kik bokseri osvojili su 12 medalja na "Top ten" evropskom kupu u Plovdivu.