РТВ

РХМЗ упозорава на временске непогоде данас и сутра, наранџасти метео-аларм

од TV Most

Републички хидрометеоролошки завод (РХМЗ) упозорио је да се у Србији данас и сутра очекују временске непогоде, локално са градом и великом количином падавина.

Пљускови и грмљавине који се на подручју Србије очекују данас после подне и увече, углавном у северним и западним, а током ноћи и у понедељак, у осталим крајевима, локално ће бити праћени градом, јаким или олујним ветром и великом количином падавина за кратко време, објављено је на сајту РХМЗ-а.

За конкретне локације издаваће се хитна упозорења један до два сата унапред.

Наранџасти метео-аларм, који означава опасно време, данас ће бити на снази у Бачкој, Банату, Срему и западној Србији.

Извор: Танјуг

Можда желите прочитати:

Телевизија Мост

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Прихватам Опширније