АП

Крунић и Данилина поражене у финалу Ролан Гароса у дубл конкуренцији

од TV Most

Српска тенисерка Александра Крунић и Ана Данилина из Казахстана нису успеле да освоје титулу на Ролан Гаросу у конкуренцији дублова, пошто су данас у Паризу у финалу поражене од Италијанки Саре Ерани и Јасмин Паолини 6:4, 2:6, 6:1.

Меч је трајао два сата и 15 минута.

У првом сету играло се гем за гем до резултата 2:2. Италијанке су затим на свој сервис стигле до 3:2, а онда су направиле брејк за вођство од 4:2. Крунић и Данилина су потом освојиле два гема и изједначиле су на 4:4. Ерани и Паолини су повеле 5:4, а онда су направиле нови брејк за 6:4 и вођство од 1:0 у сетовима.

Крунић и Данилина су заиграле ангажованије у другом сету, а италијанским тенисеркама су у овом делу меча препустиле само два гема.

Ерани и Паолини су трећи сет добиле са 6:1, који им је донео титулу на Ролан Гаросу.

Извор: Танјуг

Можда желите прочитати:

Телевизија Мост

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Прихватам Опширније