Председник Србије Александар Вучић биће домаћин председнику Турске Реџепу Тајипу Ердогану који данас стиже у дводневну званичну посету Србији.
Како се наводи у саопштењу Службе за сарадњу са медијима председника Републике, дочек председника Турске Реџепа Тајипа Ердогана на аеродрому „Никола Тесла“ предвиђен је око 19 часова.
За сутра је планирана церемонија свечаног дочека испред Палате Србија, након које ће уследити састанак двојице председника.
У 12.05 биће одржана четврта седница Високог савета за сарадњу између Републике Србије и Републике Турске предвођена председницима Вучићем и Ердоганом.
Након церемоније потписивања споразума у 13 часова предвиђене су изјаве за медије, наводи се у саопштењу.
Додаје се, да ће Вучић и Ердоган у 16 часова присуствовати бизнис форуму у хотелу Хајат.
Извор: ТВ Мост, саопштење