75
Високи званичници Пакистана и Ирана напустили су Швајцарску, док технички тимови преузимају преговоре како би постигли коначни споразум, наводе ирански медији и дипломати упознатом са разговорима, преноси Си-Ен-Ен.
Неименовни дипломата рекао је за Си-Ен-Ен да је спровођење меморандума о разумевању потписаног између Техерана и Вашингтона враћено на прави пут и да је Ормуски мореуз отворен.
Још није јасно који чланови америчког тима остају у Швајцарској.
Извор: РТС