Танјуг

Ђурић честитао Муцуском ступање на дужност министра спољних послова Северне Македоније

од TV Most

Министар спољних послова Србије Марко Ђурић честитао је данас свом новоименованом колеги Тимчу Муцуском ступање на дужност шефа северномакедонске диполоматије.

„Срдачне честитке мом новом колеги Тимчу Муцуском поводом ступања на дужност и пуно успеха у предвођењу северномакедонске дипломатије. Верујем да ћемо, заједничким снагама, допринети још приснијем повезивању и сарадњи наших народа, као и свих грађана у региону“, написао је Ђурић на свом налогу на друштвеној мрежи X.

Скупштина Северне Македоније изабрала је у недељу увече нову владу, чији је председник лидер странке ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски.

Извор: Танјуг

Можда желите прочитати:

Телевизија Мост

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Прихватам Опширније