KESCO

Сиља: Струја неће нужно поскупети на основу захтева КЕСЦО-а

од TV Most

Стручњак за енергетска питања Љуљзим Сиља је, поводом захтева Компаније за снабдевање електричном енергијом (КЕСЦО) за повећање цене електричне енергије од 21 одсто, казао да не значи да ће до поскупљења нужно и доћи, преноси Фронт онлајн.

„Упркос изјавама КЕСЦО-а о предлогу повећања цене од 21 одсто, то не значи да до таквог повећања мора нужно доћи, јер је ово захтев једне од компанија које снабдевају електричном енергијом“, рекао је он.

Сиља је затражио од Регулаторне канцеларије за енергетику (РУЕ) да покаже већу транспарентност.

„Као резултат проблема који су се дешавали претходних година са питањем повећања цене електричне енергије, РУЕ би требало да буде много транспарентнија у разлагању и односу према грађанима и предузећима према било каквим променама“, рекао је Сиља за Фронт онлајн.

Извод: Косово Онлине

 

Можда желите прочитати:

Телевизија Мост

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Прихватам Опширније