Kickboxing 028

Kickboxing 028 остварио одличан резултат на Првенству Србије у Краљеву

од TV Most

На јуче одржаном Првенству Србије у дисциплини low kick у Краљеву Kickboxing 028 остварио је одличан резултат освојивши три медаље у јакој конкуренцији.

Како се наводи у саопштењу, до златне медаље стигао је јуниор Филип Јокић, који је доминантним наступима и након три сјајне победе заслужено постао првак Србије. Сребрну медаљу освојио је јуниор Петар Орловић, који је током турнира приказао велику борбеност и квалитетне мечеве. Бронзаним одличјем окитио се сениор Вук Перовић, потврдивши још једном квалитет и континуитет добрих резултата клуба.

“Поносни смо на наступе наших такмичара, њихов труд, дисциплину и спортски дух који су показали на државном првенству. Ови резултати представљају велики мотив за наставак рада и припреме за наредна такмичења”, наведено је у саопштењу клуба.

Извор: Kickboxing 028

Можда желите прочитати:

Телевизија Мост

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Прихватам Опширније