Танјуг

Председник Вучић примио акредитивна писма амбасадора на нерезиденцијалној основи

од TVMost

Председник Републике Србије Александар Вучић примио је акредитивна писма амбасадора који своје земље представљају на нерезиденцијалној основи – амбасадора Султаната Оман Хамуда ал Туаје, амбасадора Републике Чиле Хуана Мануела Пина Васкеса, амбасадора Републике Мали Јакубе Диакитеа, амбасадора Републике Гамбије Па Мусе Џоберте и амбасадора Републике Руанде Џозефа Нзабамвите.

„Примио сам акредитивна писма амбасадора који своје земље представљају на нерезиденцијалној основи са којима сам разговарао о билатералној сарадњи, спољнополитичким приоритетима наше земље, ситуацији у региону, као и о међународним односима“, навео је Вучић на Инстаграму.

Додао је да је амбасадорима пожелео успешан дипломатски мандат и изразио уверење да ће политички дијалог и економска сарадња са Србијом наставити да се развија на обострану корист.

Извор: Танјуг

Можда желите прочитати:

Телевизија Мост

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Прихватам Опширније