Ђурић 9. априла на седници Савета безбедности УН о раду УНМИК-а на Косову

Танјуг

Министар спољних послова Србије Марко Ђурић учествоваће у четвртак, 9. априла, на седници Савета безбедности Уједињених нација у Њујорку на којој ће бити разматран редован шестомесечни извештај генералног секретара УН о раду УНМИК-а.

Почетак седнице је у 10 часова по локалном, односно 16 часова по средњеевропском времену.

На седници ће нови шеф мисије УНМИК-а Петер Дуе, који је на дужност ступио у јануару ове године, први пут представити извештај о раду Мисије.

Савет безбедности Уједињених нација последњи пут је разматрао шестомесечни извештај о раду УНМИК-а 21. октобра прошле године, а Србију је и тада представљао министар спољних послова Марко Ђурић.

Извор: Танјуг

Related posts

Петковић сутра са Соренсеном

Кошаркаши Партизана после продужетка поражени од Ефеса у 36. колу Евролиге

Душко Вујошевић биће сахрањен у Алеји заслужних грађана на Новом гробљу у Београду

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније