У четвртак у Дому културе „Стари Колашин“ вече професора Драгише Бојовића

Дом културе "Стари Колашин"

У оквиру свог књижевног програма Дом културе „Стари Колашин“ организује вече професора Драгише Бојовића – аутора, уредника и приређивача.

На књижевној вечери биће представљена четири издања – „Од Раса до Никеје I“, „По Македонији“, „Кад је Сава био Растко“ и “Велика и света двојица”. 

О делима ће говорити проф. др Александра Костић Тмушић, др Небојша Кузмановић, доц. др Милан Громовић, песник Перица Милутин као и аутор, проф. др Драгиша Бојовић.

Вече Драгише Бојовића биће одржано у четвртак, 26. марта у Дому културе „Стари Колашин“ са почетком у 18 часова.

Извор: ТВ Мост, Дом културе „Стари Колашин“

Related posts

Путин: Кијев покушава да размени цивиле из Курске области за војнике

Вучић са Вадефулом о билатералним односима Србије и Немачке и европском путу Србије

Аракчи: САД нису успеле да остваре ратне циљеве против нас, нема преговора

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније