У Лепосавићу је данас обележена 27. годишњица почетка Нато бомбардовања СРЈ.Грађани, породице страдалих, представници општине и удружења, окупили су се код спомен-обележја посвећеног невиним жртвама Нато бомбардоања у Лепосавићукако би заједно одали почаст и сачували сећање на страдале.
Са обележавања годишњице Нато агресије на нашу земљу присутни су поручили да сећање не бледи , већ да оно живи у нама, као дуг, као опомена и као завет да се истина никада не заборави.
Опело је служило овдашње свештенство,а потом су венце на спомен-обележје положили градоначелник Лепосавића Зоран Тодић, чланови породица страдалих, представници Удружења потомака ратова од 1912. до 1920. године, ратни војни инвалиди и ветерани.
ТВ Мост
Венци су положени и на спомен-обележја у Лешку и Сочаници.
Извор: ТВ Мост