Председник Србије Александар Вучић организовао је вечеру за припаднике Кобри и захвалио им је на лојалности, посвећености и снази коју, како је навео, показују у сваком тренутку.
„Лепо је с времена на време сести са људима који су увек ту, уз мене, тихо, одговорно и без много речи радећи један од најтежих послова. Вечера са момцима из Кобри била је прилика да разговарамо као људи, опуштено и искрено, о свему кроз шта заједно пролазимо“, навео је Вучић на Инстаграму.
Он је истакао да је реч о врхунским професионалцима и пре свега добрим и поузданим људима, који носе велики терет и огромну одговорност свакога дана.
„Знам колико одрицања тражи њихов посао и зато их још више поштујем. Хвала им на лојалности, посвећености и снази коју показују у сваком тренутку. Уз овакве људе, човек зна да није сам“, навео је Вучић.
Извор: ТВ Мост