Русија и Украјина размениле по 300 ратних заробљеника

од TV Most

Русија и Украјина размениле су данас ратне заробљенике у формату 300 за 300, саопштило је руско министарство одбране.

У саопштењу се наводи да се ослобођени руски војници тренутно налазе на територији Белорусије, где добија неопходну психолошку и медицинску помоћ, пренеле су РИА Новости.

Истиче се да ће они затим бити превезени у Русију на лечење и рехабилитацију у медицинским установама Министарства одбране.

Русија и Украјина размениле су у четвртак по 200 војних заробљеника, саопштило је руско министарство одбране.
Сједињене Америчке Државе и Уједињени Арапски Емирати пружили су посредничке услуге током размене, наводи Тасс.

Извор: Танјуг

Можда желите прочитати:

Телевизија Мост

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Прихватам Опширније