Петковић: Непризнавање резултата СЛ наставак противправних одлука Приштине на штету Срба

Директор Канцеларије за Косово и Метохију Петар Петковић изјавио је да одлуком Централне изборне комисије у Приштини да не призна изборни резултат Српској листи, Аљбин Курти наставља са противправним одлукама на штету српског народа.

„Одлука да чланови Самоопредељења у тзв. ЦИК не признају изборни резултат Српској листи удар је на странку која се једина искрено бори за права српског народа и покушај да се поништи воља скоро 43.000 Срба који су гласали за Српску листу“, истакао је Петковић у објави на друштвеној мрежи X.

Додао је да Куртију не смета Ненад Рашић, чији резултати за ЦИК нису спорни и кога је, како је указао, поново, на превару и уз албанске гласове, угурао у  парламент.

„Српска листа ће се зато још снажније борити за права српског народа и неће дозволити Куртију прекрајање изборне воље српског народа“, нагласио је Петковић.

Извор: Танјуг

Related posts

Алкараз победио Фиса и освојио АТП турнир у Дохи

Генералштаб Украјине тврди да је уништено руско војно постројење ракетама Фламинго

Трамп најавио повећање глобалних царина на 15 одсто

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније