Авион америчког изасланика Виткофа слетео у Москву

Танјуг

Авион специјалног изасланика председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа Стива Виткофа слетео је вечерас на аеродром Внуково у Москви где ће се америчка делегација састати са руским председником Владимиром Путином, известио је ТАСС.

Авион је стигао око 22:35 по московском времену (20:35 по средњеевропском времену), наводи агенција.

Раније је објављено да је Виткофов авион полетео данас са међународног аеродрома у Цириху и упутио се ка Москви.

Портпарол Кремља Дмитриј Песков раније је изјавио да је сусрет руског председника Владимира Путина са Стивом Виткофом и зетом америчког председника Џаредом Кушнером планиран за касне вечерње сате по московском времену.

Извор: Танјуг

Related posts

Српски туризам у Мадриду – нагласак на Експу 2027 и дестинацијама ван урбаних средина

Фудбалери Црвене звезде савладали Малме у Лиги Европе и обезбедили „европско пролеће“

ЦИК: Поновно бројање гласова у потпуности завршено у 11 општина

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније