Тодић: Дошло је време да видимо леђа нелегалним и нелегитимним представницима власти

ТВ Мост

Кандидат Српске листе за градоначелника Лепосавића Зоран Тодић рекао је након гласања да је његова жеља да избори протекну у атмосфери српске слоге и јединства, у духу саборности.

„Верујем да ћемо после три године патње и тешких дана за српски народ коначно након овог изборног процеса да вратимо општинску власт и зграду општине нашем народу. Такође, желим да искористим прилику да поручим да је дошло време да видимо леђа овим нелегалним и нелегитимним представницима власти, тако да верујем да ће цео изборни процес протећи у духу демократије, саборности и јединства“, истакао је Тодић.

Извор: ТВ Мост

Related posts

Нетањаху: Вече суза и среће, али пред нама и даље велики сигурносни изазови

Ељези: Вечерас почиње бројање гласова за градоначелнике, сутра за одборнике

ЦИК: До 19 часова гласало 39,45% уписаних гласача; У Звечану, Зубином Потоку, Ранилугу и Клокоту гласало преко 50% бирача

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније