Фудбалери ОФК „Диф“ настављају победнички низ

ОФК "Диф"

Фудбалери ОФК „Диф“ освојили су две златне медаље на турниру у Трстенику.

Они су славили у мечу против нишке екипе „Раднички“ резултатом 2:0.

„Све честитке ФК „Бразилске кариоке“ и Општини Трстеник на доброј организацији турнира. Наши дечаци су поново приказали добру и лепршаву игру и са најсјајнијом медаљом враћају се кући“, изјавио је директор ОФК Диф Булатовић Немања.

Након победе на турниру у Зајечару над ФК Војводином из Новог Сада, на турниру у Трстенику млади фудбалери из Митровице наставили су победнички поход освајањем две златне медаље – у категоријама 2014. и 2015. годиште.

Извор: ТВ Мост

Related posts

Општина Партеш: Поједностављена процедура за добијање косовских докумената

Петковић: Куртијев циљ десант на наше просветне и здравствене институције, али је постигнутим европским решењем спречен

Вучић: Ситуација компликована, као да су сви у свету полудели

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније