Танјуг

Понављање избора на једном бирачком месту у Косјерићу

од TV Most

У Косјерићу се данас понављају избори на бирачком месту 25. Владајућа коалиција СНС-СПС је 8. јуна у Kосјерићу добила један мандат и 51 глас више од опозиционе листе „Уједињени за Kосјерић“.

На бирачком месту 25 има укупно 434 уписаних бирача, а до понављања гласања долази због утврђене неправилности да је један бирач гласао иако није уписан на том месту

На гласању 8. јуна владајућа коалиција освојила је 51 глас више од опозиционе листе „Уједињени за Kосјерић“.

На бирачком месту 25 где се понавља гласање опозиција је освојила 220 гласова, а власт 125.

Гласање траје од 7 до 20 часова, а коначни резултати показаће да ли ће коалиција око СНС-а задржати већину мандата у Косјерићу.

Избори су јутрос почели уз повишене тензије, и пролазак групе бајкера који су са мотора скинули или окренули таблице.

Извор: РТС

Можда желите прочитати:

Телевизија Мост

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Прихватам Опширније