Додик: Република Српска има пријатеље који ће помоћи да се чују наши ставови

Танјуг

Република Српска има пријатеље који ће помоћи да се чују наши ставови, изјавио је данас председник РС Милорад Додик.

„Република Српска има пријатеље који ће помоћи да се наши ставови у одбрани Дејтонског споразума чују у Америци, у администрацији председника Доналда Трампа“, рекао је председник Републике Српске Милорад Додик, преноси РТРС.

Према његовим речима, један од тих пријатеља је и Род Благојевић, који је боравио током протекле недеље у Републици Српској како би сазнао више о земљи, људима, историји и традицији.

„Благојевић је био и конгресмен, гувернер, који је срчан у бављењу политиком и показао је да је пријатељ Републике Српске“, рекао је Додик.

Извор: Танјуг

Related posts

Ђурић: Одолели смо свим изазовима да прихватимо наметање независности Косова

Специјализована већа: Прихватање доказа не значи да се судије морају ослонити на њих

Америчка група за људска права: Број мртвих премашио 2.000; Иран се спрема за америчку интервенцију

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније