Мали: Привредна активност у Србији расте, дефицит под контролом

Танјуг

Први потпредседник Владе и министар финансија Синиша Мали, који је присуствовао састанку представника Мисије Међународног монетарног фонда у Србији на челу са новом шефицом Мисије Анет Кјобе и председника Србије Александра Вучића, изјавио је да привредна активност у Србији и даље расте, као и да је дефицит под контролом.

,,Потврдили смо посвећеност реформама и испуњењу свих циљева из актуелног аранжмана. Настављамо да улажемо у капиталне пројекте, привредна активност и даље расте, а дефицит држимо под контролом. То је одговорно управљање јавним финансијама“, написао је Мали на Инстаграм налогу.

Мисија Међународног монетарног фонда боравиће у Србији до 11. јуна.

Извор: Танјуг

Related posts

Школа фудбала у Великом Ропотову

Симић у Клокоту: Очекујемо убедљиву победу српске слоге, јединства и Српске листе

Брнабић: Важно да државе чланице ЕУ уваже препоруку ЕК и да Србија отвори Кластер 3

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније