Вучић са Фицом у Москви: Срби и Словаци браћа заувек, победиће Словачка и Србија

Председник Србије Александар Вучић састао се синоћ са премијером Словачке Робертом Фицом у Москви и том приликом поручио да ће Срби и Словаци бити „браћа заувек“.

„Братски сусрет са премијером Словачке Робертом Фицом вечерас у Москви. Срби и Словаци браћа заувек“, навео је Вучић синоћ на Инстаграму ‘будућнострбијеав’.

Вучић је у видео-снимку који је поделио рекао да је много срећан што у Москви има прилику да сретне свог „брата и пријатеља Роберта Фица“.

„Хвала му што је тако јак и и постојан. Издржаћемо и победиће Словачка и Србија“, закључио је Вучић.

Извор: Танјуг

Related posts

Калас позвала на тражење дипломатског решења за Иран

Ђоковић задржао треће место на АТП листи, Карлос Алкараз остао први

Талас насиља захватио Мексико након што је убијен шеф нарко-картела Ел Менчо

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније